دکتر روانشناس آنلاین

مشاوره آنلاین

دکتر روانشناس آنلاین چه کاری انجام می دهد؟

یک دکتر روانشناس خوب در تهران در طول جلسات، موقعیت ها را تجزیه و تحلیل می کند تا مشکلات را شناسایی کند و درمان موثری انجام دهد.

با توجه به رویکرد، تالیفات، آموزش و وابستگی های علمی، روانشناس ترجیح می دهد روان درمانی های خاصی را (روان درمانی حمایتی، روان درمانی با الهام از روانکاوی و غیره) به کار گیرد.

بعضی از روانشناسان برای درک بهتر مشکلات بیماران خود از ابزاری مانند تست ضریب هوشی، تست شخصیت یا تست حافظه استفاده می کنند.

مشاوره آنلاین برای افرادی در نظر گرفته شده است که وقت یا وسیله ای برای استفاده از یک مشاوره تخصصی را ندارند.

در مشاوره آنلاین هر مشکلی داشته باشید، پاسخ شخصی و کاملی دریافت خواهید کرد. در صورت لزوم، ما شما را به یک دکتر روانشناس آنلاین خود راهنمایی خواهیم کرد. او مسئولیت رسیدگی به وضعیت کنونی شما را بر عهده داشته و رازدار شما در امر مشاوره خواهد بود.

این که آیا شما یک فرد یا یک شرکت هستید، ما از شما دعوت می کنیم با یکی از مشاورین آنلاین ما مشورت کنید. درنتیجه از مشاوره روانشناسی آنلاین و مناسب برخوردار می شوید. این کار با هزینه های کاملاً معقول و شفاف انجام می شود.

ما شما را به یک دکتر روانشناس آنلاین که می تواند در افسردگی، استرس، اضطراب، اعتماد به نفس، خشم، روابط، غم و اندوه و غیره کمک کند متصل می کنیم.

تفاوت مشاوره آنلاین با مشاوره حضوری

در واقع این روش تقریبا مشابه با مشاوره حضوری است. به وسیله‎ی مشاوره آنلاین فرد بیمار می‎تواند تمام احساسات و حالات روحی خود را از طریق چهره‎ی خود به روانشناس انتقال دهد. این باعث می‎شود که، مشاور روانشناس در درمان موفق‎تر عمل کند.

به همین دلیل می‎توان گفت که مشاوره آنلاین از جمله موثرترین روش‎های مشاوره به بیماران به شمار می‎اید. و نسبت به روش‎های دیگر، بسیار سودمندتر عمل می‎کند. در ادامه به بیان نکات مهم دیگر درباره‎ی مشاوره‎ی آنلاین می‎پردازیم.

بعضی از روانشناسان به معالجه‌ی حضوری بیماران علاقه نشان می‌دهند. آنها مشاوره و درمان حضوری را به مشاوره آنلاین ترجیح می‌دهند. در واقع درمان بیماران و آشنایی با روحیات افراد مختلف به طور حضوری برای آنها حائز اهمیت است.

در جلسات آنلاین روانشناسی مشکلات شما در اسرع وقت مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت. ضمن تضمین محرمانه بودن اطلاعات شخصی شما، مراحل انجام شده توسط دکتر روانشناس آنلاین به شما اطلاع داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *