به سیستم جامع مشاوره آنلاین روانشناسی خوش آمدید

در این مجموعه سعی شده  به نیازهای روانشناسی شما توجه ویژه ای شود. درنتیجه خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین با کیفیت بالایی فراهم شده است. نیازها و مشکلات روانشناختی نباید از دید افراد جامعه مخفی بمانند و یا اهمیت آنها کم برآورده شود. شاید برای نسل های متمادی برخی مشکلات روانشناختی همراه برخی افراد بوده باشند و تبدیل به جزئی عادی از زندگی آنها شده باشد، اما با اصلاح و تغییر در آنها می تواند کیفیت و رضایت از رندگی را بهبود بخشید و زندگی با شادکامی بیشتری تجربه شود.

مشاوره آنلاین روانشناسی برخی مواقع اثربخش تر از مشاوره حضوری است

باید توجه داشت که صحبت کردن درباره کاستی ها، فقدان ها و شکست ها ممکن است به صورت چهره به چهره حتی با یک روانشناس خبره نیز دشوار باشد. این موضع به خصوصیات شخصیتی می تواند مرتبط باشد و الزاما آسیب شناسی جدی را نشانه نمی گیرد. اما گاهی اوقات بحث آسیب های جدی نیز مطرح می شود. مثل زمانی که فرد دارای شخصیتی دوری گزین یا منزوی باشد و حضور در مرکز مشاوره برای دشوار باشد. در این شرایط مشاوره آنلاین روانشناسی بسیار مفید خواهد بود.

در سایر شرایط افراد ممکن است به علت اشتغال با ساعات کاری زیاد نتواند زمان آزاد برای مشاوره حضوری پیدا کند. بنابراین آنها ممکن است مشاوره آنلاین روانشناسی را ترجیح دهد. همچنین برخی افراد با مشکلات رفت و آمد مواجه هستند. نگهداری از فرزندان خردسال از دیگران موانع موجود است. عدم دسترسی به دکتر روانشناس در محل زندگی نیز اهمیت مشاوره آنلاین را بیش از پیش آشکار می کند. حتی ممکن است برخی افراد به دلیل مشکلات حرکتی یا بیماری های مزمن طبی به مشاوره دسترسی پیدا نکنند. مشاوره آنلاین به شما کمک می کند از این محدودیت ها عبور کنید و مشکلات خود را به خوبی حل کنید.

دسترسی به مشاوره آنلاین توسط روانشناسان امکان پذیر شده است و کافی است از طریق نرم افزارهایی از قبیل واتس آپ نسبت به دریافت نوبت اقدام کنید. در مشاوره آنلاین معمولا نوبت سریعی دریافت می کنید.

مشاوره آنلاین روانشناسی بر اساس تجربیات بالینی و پژوهش های علمی شکل گرفته است. مطالعات علمی اثربخشی این نوع درمان را به خوبی بررسی کرده اند. در رابطه با بسیاری از مشکلات مشاوره آنلاین نتایج مثبتی به همراه داشته است.

مشاوره آنلاین

دکتر روانشناس در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *