چرا به دکتر روانشناس احتیاج داریم؟

دکتر روانشناس

افراد یک خانواده در اکثر لحظات زندگی را با یکدیگر سپری می کنند. آنها از موفقیت یا شکست یکدیگر تاثیر می پذیرند. در این شرایط نیازهای آنها به شدت به یکدیگر مرتبط می شود.

ما برای موفقیت در تحصیل، کار، احساس رضایت و شادی ، برای داشتن یک جامعه سالم و … به خانواده شاد و سلامت نیاز داریم. برای دست یابی به این موارد می توان از کمک یک دکتر روانشناس بهره من شد.

داشتن مدارک دانشگاهی معتبر، عضویت در سازمان نظام روانشناسی، گذراندن دوره های مختلف، رضایت مراجعان قبلی، به روز بودن دانش و … از جمله معیار هایی است که می توانید در انتخاب یک روانشناس خوب یا مشاور خانواده مد نظر داشته باشید.

بسیاری از افراد غیر متخصص یا مراکز غیر معتبر ممکن است با هزینه های بسیار بالایی به ارائه خدمات مشاوره ای بپردازند. قبل از مراجعه به متخصصان از میزان اعتبار و قابل اعتماد بودن آن ها اطمینان حاصل نمایید. درمان های روانشناختی نیازمن دانش و مهارت بالا هستند. همچنین درکنار دانش و مهارت تجربه کار مشاوره و رواندرمانی در شکل گیری یک روانشناس خوب تاثیر زیادی دارد.

معرفی یک دکتر روانشناس

آقای دکتر رامین علوی نژاد، دکتر روانشناس در تهران است که خدمات تخصصی روانشناسی و انواع مشاوره از جمله مشاوره قبل از ازدواج را به صورت کاملا تخصصی و کاربردی ارائه می نماید.

ایشان با تحصیلات دانشگاهی با بالاترین درجه (دکتری روانشناسی) هستند. گذراندن دوره های تخصصی داخلی و خارجی تخصص منحصر به فردی در ارائه مشاوره های تخصصی دارند. همچنین پشتوانه سال ها تجربه، ایشان را به یک مشاور زبده در زمینه مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده و مشاوره فردی تبدیل نموده است.

اگر به دنبال مشاور ازدواج هستید تا مسیر خوشبختی خود را بسازید و زندگی مشترک خود را بیمه نمایید، می توانید به صورت حضوری یا مشاوره آنلاین از دانش تخصصی ایشان بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شخصی ایشان به آدرس https://drraminalavi.com مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *